Klubowe archiwum partii

Do strony internetowej została dodana zakładka Partie kierująca do serwisu z archiwalnymi partiami rozgrywanymi przez graczy naszego klubu. Dotychczas rozproszone po klubowej stronie partie zostały zebrane w jednym miejscu z możliwością wyszukiwania i grupowania według turniejów.

Zapisy rozgrywek są udostępnione w celach dydaktycznych, a oprócz ich przeglądania istnieje możliwość pobrania pliku w celu analizy w programie szachowym.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij