55. Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina – Polanica-Zdrój

Od 17 do 25 sierpnia w Polanicy-Zdroju odbyła się 55. edycja festiwalu szachowego im. Akiby Rubinsteina. W turnieju wzięło udział niemal 600 szachistów z całej Polski. Wśród nich swoje partie rozgrywało troje zawodników naszego klubu – Asia i Dawid Brzenczka, oraz Paulina Suchanek.

Gratulujemy dobrych rezultatów, a także zachęcamy do zapoznania się z wynikami oraz galerią zdjęć.

Strona turnieju

Wyniki:

Grupa C
Grupa D

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij