DMP – Ekstraliga 2017 – I Sesja

Na początku maja, w dniach 5-7.05.2017 odbyły się pierwsze trzy rundy Drużynowych Mistrzostw Polski – Ekstraligi. Drużyna Silesii, grając w mocno okrojonym składzie, zmierzyła się z teoretycznie lepszymi rywalami. Pomimo trzech porażek drużynowych, każdy z zawodników indywidualnie przywiózł zdobycze punktowe. Szczególnie dobrze spisał się grający na pierwszej desce Marcin Krzyżanowski, który nie przegrał żadnej partii i ma na koncie trzy remisy.

Gratulujemy udanych partii i już teraz życzymy powodzenia na kolejnych etapach tych prestiżowych rozgrywek, które odbędą się dopiero we wrześniu i pażdzierniku.

Zapraszamy do obejrzenia partii naszych zawodników:

Przeglądarka PGN została utworzona dzięki stronie http://chesstempo.com

Plik *.pgn z partiami naszej drużyny

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij