KSz SILESIA Racibórz ponownie w DMP – Ekstralidze!

4 maja 2017 rusza kolejny sezon Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów – Ekstraligi. W wyniku wycofania się jednego z zespołów z rozgrywek, drużyna naszego klubu, dzięki dobremu wynikowi w ubiegłorocznej I lidze, zapewniła sobie awans do tych prestiżowych rozgrywek. Oznacza to, że ponownie znalazła się wśród najlepszej dziesiątki klubów w kraju.

Życzymy powodzenia całemu zespołowi i wielu udanych partii. 

Strona turnieju
DMP – Ekstraliga w serwisie Chessarbiter

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij