Sukces naszych juniorów w szkolnych Igrzyskach dzieci.

Juniorzy naszego klubu osiągają kolejne sukcesy! Tym razem w wojewódzkich Igrzyskach dzieci w szachach drużynowych. W zawodach, w których konkurują uczniowie szkół podstawowych, znakomity wynik osiągnęła drużyna SP 13 z Raciborza, która najpierw wygrała rozgrywki miejskie, a następnie zwyciężyła w finale rejonowym i tym samym zapewniła sobie awans do finałów wojewódzkich.

Szkołę reprezentowali:

  • Piotr Kondys
  • Dawid Brzenczka
  • Oliwier Rajchel
  • Anna Musioł
  • Bartosz Mika

Gratulujemy!

Artykuł w naszraciborz.pl
Artykuł w raciborz.com.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij