IX Międzynarodowy Międzyszkolny Turniej Szachowy im. Tadeusza Wójcika

W piątek, 16 lutego, w Tworkowie odbył się IX Międzynarodowy Międzyszkolny Turniej Szachowy im. Tadeusza Wójcika. W zawodach rozgrywanych tempem P15′ na dystansie 9 rund wzięło udział 55 zawodników z gminy Krzyżanowice, Raciborza i czeskiego Piszcza.

Zwycięstwo w grupie Open (rocznik 2002 i młodsi) odniósł Piotr Kondys reprezentujący SP 13, a na co dzień grający w barwach naszego klubu.

Gratulujemy Piotrkowi i zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi wynikami i zdjęciami.

Wyniki i galeria w serwisie raciborz.com.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij