XIII Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Związku Banków Polskich

19 listopada 2017r. w Warszawie odbył się XIII Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Związku Banków Polskich. Zawodnik naszego klubu FM Michał Obruśnik reprezentował w tych zawodach ING Bank Śląski S.A. Michał uzyskał 6,5 pkt i zajął 4 miejsce w klasyfikacji indywidualnej, oraz 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Turniej rozgrywany był tempem P12’+2”/pos. systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.

Gratulujemy bardzo dobrego wyniku !

Wyniki turnieju
Galeria zdjęć

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij