Silesia Racibórz Mistrzem Polski!

Rozgrywki szachowej Ekstraligi 2026, które odbyły się 16-24 czerwca w Chotowej (woj. podkarpackie) zapiszą się trawę w historii Klubu. Po ubiegłorocznym wicemistrzostwie, reprezentacja KSz Silesii Racibórz ustawiła poprzeczkę jeszcze wyżej i z tegorocznej edycji rozgrywek przywiozła Drużynowe Mistrzostwo Polski.

 

Jest to bezprecedensowy sukces w 35 letniej historii klubu!

W skład drużyny weszli:

  • GM Matthias Bluebaum
  • GM Radosław Wojtaszek
  • GM Benjamin Gledura
  • FM Valcav Finek
  • GM Adam Kozak
  • GM Szpar Miłosz 
  • GM Marcin Krzyżanowski
  • GM Ferenc Berkes
  • GM Krzysztof Jakubowski
  • IM Mai Narva
  • FM Kacper Polok
  • FM Michał Obruśnik
  • FM Zbigniew Wieczorek
  • CM Piotr Kondys
  • FM Tadeusz Helis
  • Piotr Chrobak

Wielkie gratulacje dla całej drużyny!

Wyniki w serwisie Chessarbiter

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij