Mistrzostwa Śląska Juniorów 2019

Od 12.06 do 16.06 w Imielinie trwają zmagania o tytuł mistrza śląska juniorów w szachach klasycznych. Wśród kilkuset osób z całego województwa w zawodach bierze udział dziewięcioro juniorów z naszego klubu:

  • Antonina Helis
  • Joanna Brzenczka
  • Jan Helis
  • Wojciech Helis
  • Bartosz Mika
  • Piotr Kondys
  • Dawid Brzenczka
  • Paweł Helis

Trzymamy kciuki za naszych zawodników i zapraszamy do śledzenia wyników w serwisie chessarbiter.com:

Wyniki:

Grupa C9
Grupa D11

Grupa C11
Grupa C13
Grupa C15
Grupa CD18

Galeria zdjęć:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij