Mistrzostwa Europy w szachach szybkich i błyskawicznych

Od 15 do 17 grudnia w katowickim Spodku odbywać się będą Mistrzostwa Europy w szachach szybkich P15’+10” oraz w szachach błyskawicznych P3’+2”. W turnieju zgłoszonych jest ponad 1400 osób z całej Europy, w tym wieku znanych arcymistrzów ze światowej czołówki. Z naszego klubu udział biorą:

  • GM Krzysztof Jakubowski
  • IM Marcin Krzyżanowski
  • FM Michał Obruśnik
  • m Jacek Orzechowski
  • Damian Malinowski
  • Piotr Chrobak

Naszym klubowym zawodnikom życzymy udanych partii i satysfakcjonujących wyników. Zachęcamy do śledzenia wyników i transmisji z turnieju.

Strona turnieju

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij